Colplustabs udržiava optimálne pH v tele

Colplustabs obsahuje výťažky zo žihľavy, púpavy, brezy a petržlenu, je obohatený o inulín.

Žihľava podporuje vylučovaciu funkciu obličiek, pomáha zachovať normálnu činnosť močového ústrojenstva. Prispieva k duševnej rovnováhe, k intelektuálnej aktivite, je prospešná pre osvieženie tela, pre zachovanie energie a vitality. Je súčasťou starostlivosti o normálny stav kostí, vlasov a nechtov. Je užitočná pre normálnu činnosť srdcovo-cievnej sústavy. Obsahuje železo a ďalšie minerály, kladne ovplyvňuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Podporuje normálnu funkciu prostaty a dýchacieho systému.

Breza je zdrojom mnohých prospešných látok, napr. prírodných saponínov, esenciálnych olejov. Stará o močové ústrojenstvo, podporuje aktivitu obličiek, odstraňovanie škodlivých látok z tela. Odporúča sa na podporu potenia, v rámci starostlivosti o pokožku, na udržanie vyváženého krvného tlaku či optimálnej hladiny cholesterolu. Brezové lístie prispieva k normálnemu tráveniu, k funkcii močových ciest a obličiek.

Púpava podporuje normálnu činnosť žalúdka aj pečene, pozitívne ovplyvňuje trávenie. Je vhodná pre detoxikáciu, stará sa o funkciu močovej sústavy. Vykazuje antioxidačné pôsobenie, je užitočná v boji so zápalmi.

Petržlen podporuje normálnu funkciu obličiek.

Inulín druh rozpustnej vlákniny, je živnou pôdou pre prospešné črevné baktérie, môže prispieť k správnemu tráveniu, odporúča sa v rámci starostlivosti o črevnú flóru.

Parametre

Obsah účinných látok: 155 mg žihľavového prášku, 90 mg púpavového prášku, 90 mg prášku z brezového lístia, 65 mg petržlenového prášku, 90 mg inulínu


Balenie: 180 tabliet

Dávkovanie: 3 tablety 2x denne, pred jedlom, dostatočne zapiť

Návod na použitie: Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.

Produkt je vhodný aj pre vegetariánov.

Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia

Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

23,00 €