Vanilkový SuperShake

AKCIA MESIACA

Vanilkový SuperShake na reguláciu hmotnosti - náhrada jedla

SuperShake na reguláciu hmotnosti - náhrada jedla je nutrične vyvážené a ľahko pripraviteľné jedlo založené na vedeckých poznatkoch a inšpirované severskou stravou na reguláciu hmotnosti. Jeho vysokokvalitné zloženie je obohatené o prírodné ingrediencie, rastlinné bielkoviny, vlákninu, zdravé tuky a 23 základných vitamínov a minerálnych látok.

SuperShake na reguláciu hmotnosti - náhrada stravy je vyrobený z prírodných ingrediencií a obsahuje rastlinné ingrediencie, ako napríklad bielkovinový koncentrát z bôbu, koreň čakanky a steviu. Obsahuje 23 základných vitamínov a minerálnych látok. Má certifikát spoločnosti The Vegan Society* a je vhodný pre vegetariánov. Bez obsahu GMO, bez lepku a konzervačných látok, umelých farbív, príchutí a sladidiel. Vysokokvalitné zloženie je inšpirované severskou stravou a je založené na vedeckých poznatkoch na podporu jednoduchej regulácie hmotnosti.


Bielkoviny

Hrášok a bôby obsahujú udržateľné rastlinné bielkoviny, ktoré sú v severskej strave, známej zdravými a prospešnými zložkami, bežné.

 • Jedna porcia SuperShaku zabezpečuje viac než 20 g bielkovín pri zmiešaní s 250 ml 1,5 % kravského mlieka alebo s 310 ml sójového mlieka**.
 • Bielkoviny zasýtia, pomáhajú udržiavať svalovú hmotu a budujú silu.
 • Spolu so stravou bohatou na bielkoviny a s cvičením napomáhajú syntéze svalov, zvyšujú silu a podporujú redukciu tuku - čo môže byť mimoriadne dôležité pri diétach alebo pri snahe udržať si váhu.


Vláknina

Porcia SuperShaku obsahuje minimálne 4,5 g vlákniny a až 7 g pri zmiešaní so sójovým mliekom**. Vláknina pochádza z prírodných zdrojov, akým je napríklad bielkovinový koncentrát z bôbu, rozpustná vláknina z maltodextrínu (odolná kukurica / kukuričný škrob) a inulínové prebiotické vlákno z koreňa čakanky. Vláknina je dôležitá, lebo:

 • dodáva strave objem, čím napomáha pravidelnému a dobrému tráveniu
 • zasýti na dlhší čas
 • strava bohatá na vlákninu je spájaná s nižším rizikom srdcovo-cievnych ochorení, diabetu druhého typu a istých typov rakoviny (Reynolds et al., 2019)
 • obsahuje inulínovú prebiotickú vlákninu pre zlepšenie črevnej mikroflóry a celkového zdravia


Vitamíny a minerálne látky

Náhrada jedla ponúka vyvážené jedlo, ktoré zabezpečuje všetky kľúčové živiny vrátane 23 základných vitamínov a minerálnych látok, o ktorých sa dokázalo, že podporujú zdravie mozgu, zraku, kostí a celkový zdravotný stav. Tieto základné látky pomáhajú:

 • chrániť bunky pred oxidačným stresom (vitamín C, E, meď, zinok)
 • znižovať únavu a vyčerpanie (vitamín B, C, železo, horčík)
 • podporovať imunitný systém (vitamín A, C, D, selén, železo, zinok)
 • podporovať energiu a metabolizmus (B vitamíny, vitamín C, vápnik, horčík, mangán, zinok, meď, železo, jód)


Zdravé tuky

Obsahuje slnečnicový olej, zdravý zdroj tukov, ktorý zabezpečuje esenciálnu mastnú kyselinu - kyselinu linolovú.

Prírodné sladidlo

So steviou - prírodným rastlinným sladidlom s nulovými kalóriami ako alternatívou k cukru. Zloženie neobsahuje umelé sladidlá ani pridané cukry***.

Zloženie: hrachová bielkovna (Pisum sativum L.) (41.7 %), bielkovinový koncentrát z bôbu (Vicia faba L.) (18.0 %), kakaový prášok so zníženým množstvom tuku (Theobroma cacao), inulín (6.5 %), draselné soli kyseliny ortofosforečnej, maltodextrín, kakaová vláknina (Theobroma cacao), slnečnicový olej, uhličitan vápenatý, prírodné arómy, emulgátor: slnečnicový lecitín, zahusťovadlá (guarová guma, xantanová guma), oxid horečnatý, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, soľ, sladidlo (glykozidy steviolu), kyselina L-askorbová, fumaran železnatý, DL-alfa-tokoferylacetát, síran zinočnatý, nikotínamid, retinyl-acetát, síran mangánatý, fylochinón, D-pantothenát vápenatý, selénan sodný, D-biotín, síran meďnatý, kyanokobalamín, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutámová, ergokalciferol, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononitrát. Poznámka: Zdroje bielkovín z bôbu a hrášku

41,90 €