Finclub otvoril distribučné centrum v Rimavskej Sobote

27.09.2023

Spoločnosť Finclub pôsobí už 30 rokov v oblasti prírodných výživových doplnkov a kozmetiky a okrem Slovenska má svoje svoje pobočky aj v Čechách, Poľsku, Maďarsku, Nemecku, Rakúsku a Rumunsku. Distribučné centrum má fínska značka už aj v Rimavskej Sobote.

Nová pobočka Finclubu bola otvorená 25. septembra 2023 v predajni Oáza Zdravia. Slávnostne ju otvorila primárka onkologického oddelenia MUDr. Adela Englerová za prítomnosti majiteľky predajne Oáza Zdravia Andrei Haásovej a pozvaných hostí vrátane riaditeľa Finclubu pre slovenský trh Daniela Burawu a manažérky značky Lenky Kadlečíkovej.

"Dnes je veľmi dôležitý deň pre nás s Adelkou, pretože sa nám splnil sen a podarilo sa nám otvoriť distribučné centrum, o ktorom sme tak dlho hovorili," privítala prítomných majiteľka obchodu Oáza Zdravia Andrea Haásová.

"Veľmi sa teším, že ste prišli a zdieľate s nami túto chvíľu, lebo odkedy som spoznala Finclub a začala dôverovať ich produktom, mojím veľkým snom bolo otvoriť raz distribučné centrum a po štyroch rokoch sa mi to aj podarilo," doplnila ju Adela Englerová, ktorá je zároveň aj lekárskym garantom projektu, keďže už vyše 16 rokov pôsobí ako úspešná onkologička.

Obom dámam zablahoželal aj riaditeľ pre slovenský trh, Daniel Burawa. "Gratulujem vám obom, je to úžasná práca a ďakujem ľuďom, vďaka ktorým je toto centrum otvorené. Naša firma oslavje 30 rokov, založil ju môj strýko Jan Trojak a my pokračujeme v jeho tradícii, takže dúfam, že ešte minimálne ďalších 30 rokov budeme spolu pokracovať a tvoriť históriu," uviedol Burawa.

Značku Finclub založil pred 30 rokmi Jan Trojak, ktorý začal premýšľať nad nápadom, ako pozdvihnúť úroveň zdravia ľudí a pritom si aj zarobiť nejakú tú korunu. Nad mapou Európy spoločne s manželkou rozmýšľali, s ktorou krajinou začať spoluprácu. A hneď ich oslovilo Fínsko, ekologická krajina s krásnou panenskou prírodou - krajina tisícich jazier a lesov. Dnes Finclub spolupracuje s viac ako 2000 lekármi združenými v Lekárskom grémiu Finclubu.

Zdroj: https://www.rimava.sk/spravy-z-regionu/foto-kvalitne-finske-vyzivove-doplnky-uz-aj-v-nasom-meste-finclub-otvoril-distribucne-centrum-v-r-sobote/