Podporná a doplnková liečba
Prevencia je vždy jednoduchšia a lacnejšia ako liečba

Keď som začala pripravovať tento článok, vírilo mi v hlave mnoho myšlienok. K súčasnej situácii sa pripája to, že ľudia z dôvodu opatrení minimálne chodia von, na slnko, čím sa ešte viac oslabuje ich imunita a klesá okrem iného aj hladina vitamínu D. Mnohí ľudia ani nemajú šancu pospájať si, ako je ich imunita paradoxne ohrozená opatreniami.

Koronavírus je širšia skupina vírusov, ktorá sa delí na viacero kmeňov. V prípade aktuálneho koronavírusu sa ochorenie prejavuje horúčkami, kašľom, dýchavičnosťou a bolesťami hlavy. Vo vážnejších prípadoch ochorenie môže spôsobiť zápal pľúc a zlyhanie obličiek.

Karnozín (C9H14N4O3, ß-alanyl L-histidín) je tvorený dvoma aminokyselinami L-histidín a β-alanín. Karnozín sa bežne vyskytuje v ľudskom tele, predovšetkým v mozgu, srdci a svaloch.

Hemoroidy alebo zlatá žila sú veľmi chúlostivá a často aj bolestivá záležitosť. Pri bolestiach v oblasti konečníka prípadne pri krvácaní z konečníka je vždy nutné absolvovať vyšetrenie na zistenie príčiny a diagnózy.

Napriek tomu, že veľakrát vieme, čo najlepšie zaberá na únavu, nechce sa nám vybočiť zo zabehnutých koľají a urobiť zopár zmien v každodennom živote, aby sme opäť načerpali chýbajúce sily.

Kolostrum je bohatým zdrojom mnohých zdraviu prospešných látok. Kolostrum nie je možné vyrobiť chemickou či syntetickou cestou - je jedinečné, nenahraditeľné a nenapodobiteľné.

Základom našej telesnej schránky je kostra. Na prvý pohľad vyzerá ako najstabilnejšia časť ľudského tela, no pri bližšom preskúmaní zistíme, že aj ona môže byť krehká a ľahko zraniteľná.