Podporná a doplnková liečba

Prevencia je vždy jednoduchšia a lacnejšia ako liečba

Spoločnosť Finclub pôsobí už 30 rokov v oblasti prírodných výživových doplnkov a kozmetiky a okrem Slovenska má svoje svoje pobočky aj v Čechách, Poľsku, Maďarsku, Nemecku, Rakúsku a Rumunsku. Distribučné centrum má fínska značka už aj v Rimavskej Sobote.

Zharmonizuj sa

02.08.2023

Tráviaci diskomfort je stav, ktorý môže vznikať z rôznych príčin - od nesprávneho jedla, prejedenia sa, zo stresu, z cestovnej horúčky a podobne. Čo sa pod tým myslí?

Na onkologickej konferencii SEKCAMA v máji 2023 v Bratislave bola jednou z tém aj súvislosť medzi vznikom onkologických ochorení a zníženou hladinou vitamínu D v krvi. Mikroenviromentálne štúdie odhalili vzťahy medzi imunitným systémom a antineoplastickými = protinádorovými vlastnosťami vitamínu D.

V tomto krátkom zhrnutí prinášam najdôležitejšie informácie o tom, aké zdravotné ťažkosti sa spájajú s nízkymi hladinami vitamínu D:

Zubná pasta je bežnou súčasťou nášho každodenného života a ani nám nenapadne premýšľať o tom, že by nám mohla nejako škodiť. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo sa toľko rieši, či pastu s fluórom alebo bez?

Aloe vera je unikátne tým, že v ľudskom organizme upravuje imunitu. Tú oslabenú posilňuje a vystupňovanú, ktorá býva často v podobe alergií a napríklad astmy, utlmuje.

Glutatión môžeme tiež nazvať silným strážcom nášho zdravia, pretože nonstop odvracia negatívne účinky škodlivých toxínov a chorôb v našom tele. Glutatión patrí medzi najsilnejšie antioxidanty v ľudskom tele. Vzniká v pečeni a podieľa sa na mnohých zásadných dejoch v celom našom organizme. Zúčastňuje sa tvorby žlče, je dôležitou látkou pre vznik...

Chudokrvnosť alebo anémia je znížený počet červených krviniek, resp. znížená koncentrácia hemoglobínu. Hemoglobín je bielkovina vnútri červenej krvinky (erytrocytu) , ktorá obsahuje železo a je nositeľom kyslíka. Preto sa chudokrvnosť prejavuje zhoršeným okysličením tkanív tela.