Podporná a doplnková liečba
Prevencia je vždy jednoduchšia a lacnejšia ako liečba

Karnozín (C9H14N4O3, ß-alanyl L-histidín) je tvorený dvoma aminokyselinami L-histidín a β-alanín. Karnozín sa bežne vyskytuje v ľudskom tele, predovšetkým v mozgu, srdci a svaloch.

Hemoroidy alebo zlatá žila sú veľmi chúlostivá a často aj bolestivá záležitosť. Pri bolestiach v oblasti konečníka prípadne pri krvácaní z konečníka je vždy nutné absolvovať vyšetrenie na zistenie príčiny a diagnózy.

Napriek tomu, že veľakrát vieme, čo najlepšie zaberá na únavu, nechce sa nám vybočiť zo zabehnutých koľají a urobiť zopár zmien v každodennom živote, aby sme opäť načerpali chýbajúce sily.

Kolostrum je bohatým zdrojom mnohých zdraviu prospešných látok. Kolostrum nie je možné vyrobiť chemickou či syntetickou cestou - je jedinečné, nenahraditeľné a nenapodobiteľné.

Základom našej telesnej schránky je kostra. Na prvý pohľad vyzerá ako najstabilnejšia časť ľudského tela, no pri bližšom preskúmaní zistíme, že aj ona môže byť krehká a ľahko zraniteľná.

Selén je minerál, ktorý oproti ostatným známejším minerálom a vitamínom ostáva v pozadí, napriek tomu, že je životne dôležitý pre naše telo. Je súčasťou rôznych dôležitých metabolických procesov v organizme človeka a telo bez neho nemôže fungovať.