Referencie

a skúsenosti

Fosfosercaps

"Na niektorom so skorších webinárov Darinka spomínala, že tento FOSFOSERCAPS patrí medzi "Mercedesy" vo Finclube a to nie kvôli cene, ale kvôli jeho účinkom Kúpila som si ho, pretože som mala pred sebou učenie na skúšky, na ktorých mi veľmi záležalo. V mojom veku a s mojou zlou pamäťou som sa reálne obávala, že tie časti zákona a kopec špecifických technických vecí si ozaj nezapamätám. Rozdiel som cítila už po pár dňoch, kedy som užívala jednu kapsulu denne - dokázala som sa lepšie sústrediť a ozaj ma prekvapilo, koľko som si toho už po jednom prečítaní pamätala. Týždeň pred skúškou som prešla na 2 kapsule denne a keďže už narastal aj stres, pridala som popíjanie vody s kvapkami Avis na ukľudnenie. Musím povedať, že na túto skúšku som šla pripravená lepšie ako na ktorúkoľvek skúšku na vysokej skole. (Veľká škoda, že som tieto produkty nemala k dispozícii už počas štúdia na VŠ! ) " Miroslava H.C.

Vaše skúsenosti s Ferrofortis opäť - Ferrofortis je tekuté železo, ktoré vynikajúco pomáha pri chudokrvnosti.

Ak máte problémy s nepravidelnou menštruáciou, cystami a myómami môžem vrelo odporučiť. Ja som užívala pravidelne 9 mesiacov 2 kapsule denne a veľmi pekne sa mi upravila menštruácia a dokonca po tých 9 mesiacoch sa myóm o trochu zmenšil. Teraz mám pauzu 3 mesiace v užívaní a potom zas nabieham na 6 mesačný cyklus. A treba byť určite trpezlivý, na to ma hneď v úvode upozornili žienky, ktoré tiež užívali Pupalku.

Martina G.

Dobrý deň
Nedá mi nevysloviť obdiv nad Vašimi aktivitami.
Je veľmi inšpirujúce sledovať Vaše príspevky.                      Ozaj veľká vďaka za poradenstvo a usmernenie.

Jozefína B.  

Vaše skúsenosti s Probi8caps

Chcem sa osobne poďakovať pani doktorke  Englerovej nielen s veľkým D, ale aj s veľkým srdcom, ktorá popri svojich pracovných problémoch s nesmiernym entuziazmom a s nákazlivou chuťou do života rieši aj kuriérske problémy 

...jeden vitamín by mali pomenovať po Tebe...
Jún 2022, Janka V. Vaše skúsenosti s Fosfosercaps


Vaše skúsenosti s Ferrofortis

Volám sa Andrea, nechcem sa detailne vyjadrovať o mojej diagnóze, poviem len, že som mala recidívu a počas nej beriem chemoterapiu. Ako niektorí viete, tak počas toho veľmi krvinky nepočúvajú. Oslovila som dr. p. Adelu, ktorá mi už v mnohých veciach pomohla, aj s tým, že beriem infúzne C. Jej názor a rady sú pre mňa veľmi podstatné. Začala som byť v tejto dobe trochu anemická a ona mi poradila z Finclubu produkt Ferrofortis B, ktorý naozaj za dva týždne, čo som ho začala užívať, zaúčinkoval fantasticky. Hodnoty červených krviniek a hemoglobínu vzrástli. Je v podobe sirupu a pre mňa má trochu sladkastú, ale príjemnú chuť. Jedine som si všimla, že minimálne farbí zuby, tak ho budem piť slamkou 😊. Opäť ďakujem za radu.

Eva Juhászová 

Riaditeľka materskej školy

Do ambulancie MUDr.Englerovej chodím 9 rokov pravidelne na jarnú a jesennú kúru infúznym céčkom. Pani doktorka je príjemná, milá, ústretová, starostlivá a ochotná. V ambulancii je zabehnutý veľmi dobrý systém, príjemné a milé sestričky. Terapia infúznym céčkom mi pomáha prekonať rôzne infekcie a zvyšuje imunitu. Roky som neužívala antibiotiká. Doporučujem všetkým terapiu aj ambulanciu a ďakujem celému personálu.

Vaše skúsenosti s infúznym vitamínom C

Simona Pasztorová

Chcela by som sa podeliť o skúsenosť, ktorú nám odporučila Mudr.Adela Englerová. Jedná sa o infúzie s vitamínom C. Môj starší syn bol často chorľavý, venuje sa vrcholoo športu, ktorý ho dosť  vyťažoval a nakoľko imunita bola oslabená, stále sa cítil unavený, slabý, iba by spal.... Skúšali sme aj všelijaké vitamíny na imunitu, žiaľ nič nepomohlo. Rozhodla som sa napísať pani doktorke, nakoľko som si všimla na FB článok o vitamíne C v infúziách. Dohodli sme si hneď termín a začala sa mesačná liečba. Pamätám si, ako si syn už po prvej dávke pochvaľoval, ako vládal cvičiť,  necítil sa oslabený. A čo je na tom najlepšie, ako vybral infúzie, vôbec nebol chorý, žiaden zápal, žiadne antibiotiká, oslabenie, únava.....a to má denne už dvojfázové tréningy. 

Určite vyskúšajte infúzie s vitamínom C.... vrelo odporúčam a ešte raz ďakujeme pani dr. Adelka Englerová.

Ida Kepeňová


O infúznom céčku som sa dozvedela na internete a keďže ambulancia MUDr.Englerovej je v našom meste, objednala som sa. Vybrala som 5 infúzií v týždňových intervaloch. Ambulancia je veľmi príjemná a personál veľmi ústretový. Potrebné informácie som dostala z prvej ruky. Už po prvých dvoch dávkach som sa cítila menej unavene a prešli aj ranné alergie. Určite infúzne céčko vrele doporučujem každému, kto sa chce cítiť sviežo a chce odolávať nepriazni počasia.

Hilda Dorušincová

Liečila som sa infúznym roztokom vitamínu C, na ktorého dávkovanie mi pani lekárka Englerová zostavila schému. S výsledkom som veľmi spokojná, bola som onkologický pacient a nemala som žiadnu chemoterapiu ani ožarovanie. Použitie tejto liečby je veľmi účinné pri rôznych chorobách, môžem odporučiť každému od slabej imunity cez rôzne ochorenia až po rakovinu. Ďakujem.