Infúzny vitamín C pri liečbe pacientov s koronavírusovou infekciou

25.03.2020

Denne dostávame informácie, že vysokodávkový infúzny vitamín C dáva zmysel aj v prevencii a liečbe pri koronaviruse. 

Objednať sa k nám na infúznu liečbu vitamínom C môžete po kliknutí na obrázok: 

Aktuálny článok z 24.3.2020. 

Originál prikladám, hlavné myšlienky som preložila:

Newyorské nemocnice liečia pacientov s koronavírusom vitamínom C. Závažne chorým pacientom s koronavírusom v najväčšom nemocničnom systéme v štáte New York sa podávajú obrovské dávky vitamínu C - na základe sľubných správ, ktoré pomohli ľuďom v ťažko zasiahnutej Číne . Andrew G. Weber, pulmonológ a špecialista na kritickú starostlivosť pridružený k dvom zdravotníckym zariadeniam Northwell na Long Islande, uviedol, že jeho pacienti s intenzívnou starostlivosťou s koronavírusom okamžite dostávajú 1 500 miligramov intravenózneho vitamínu C.
Identické množstvo silného antioxidantu sa potom podáva trikrát alebo štyrikrát denne, uviedol.
Každá dávka predstavuje viac ako 16-násobok dennej odporúčanej dávky vitamínu C v Národných ústavoch pre zdravie, ktorá je iba 90 miligramov u dospelých mužov a 75 miligramov u dospelých žien.
"Pacienti, ktorí dostávali vitamín C, dosahovali výrazne lepšie výsledky ako pacienti, ktorí nedostali vitamín C," uviedol.
Weber uviedol, že hladiny vitamínu C u pacientov s koronavírusom dramaticky klesajú, keď trpia sepsou, čo je zápalová reakcia, ktorá nastane, keď ich telá reagujú na infekciu.
Celý originál článok tu: