Nedajte bacilom túto jeseň šancu

18.09.2017

Aj keď sa na nás ešte stále usmievajú takéto slnečnice, útok jesenných infekcií sa nezadržateľne blíži. Nedajte im tento rok príležitosť zaútočiť na vás v plnej sile.

Nádcha, štípanie v hrdle, boľavé kĺby, pokašliavanie, zvýšená únava. 

Toto sú veľakrát varovné príznaky začínajúcej infekcie.  Ak si ich všimnete včas, veľmi jednoducho môžete infekciu  zastaviť alebo aspoň zmierniť do takej miery, že choroba neprepukne v celej svojej sile.  

Ako?  Čítajte ďalej.

Takmer každý vie, že si treba čo najskôr dať vitamín C. A tak bežíte do lekárne, kúpite si tabletkové céčko a čakáte, že budete do rána fit. Telo však v tejto fáze  už má  zníženú hladinu vitamínu C v krvi a jeho zvýšenú potrebu, aby sa dokázalo chrániť pred útokmi vírusov a baktérií.  V tejto fáze tabletkové céčko už nemá kapacitu bacily zastaviť.

Najúčinnejšou formou je podanie vysokej dávky vitamínu C v infúzii. Pokiaľ prídete naozaj včas, postačia 2 dávky na to, aby sa organizmus vzchopil a infekcia neprepukla. Pokiaľ je už ochorenie predsa len rozbehnuté, po podaní vitamínu C do žily môžete očakávať miernejší priebeh choroby a rýchlejšie zotavenie.

Ak sa chcete poradiť, ako si posilniť imunitu na jeseň alebo sa objednať na konzultáciu a podanie vitamínu C, kontaktujte nás.

Email: vitaminex9@gmail.com

Mobil: 0905 41 60 63