Opuchnuté nohy, boľavé svaly? Pomôže Rescue Gel

24.01.2021

Bolesti kĺbov, svalov, opuchy, boľavé chodidlá po dlhej turistike.

Starosti, pri ktorých ľahko pomôže Rescue Gel. 

Pri behu som si asi viac zaťažila pravé koleno. To mi začalo opúchať. Nebolo bolestivé, ale opuch bol pomerne výrazný. Trvalo to približne týždeň. Spočiatku som čakala, či opuch neustúpi sám. 

Keďže sa nič nedialo, po námahe bolo koleno vždy viac opuchnuté a opuch prakticky nezmizol ani keď som pár dní nebehala, vyskúšala som aplikovať Rescue Gel. Zmena bola badateľná po pár minútach. Vrelo odporúčam na bolestivé svaly, kĺby, opuchy, dokonca aj na štípance. Veľmi prakticky sa aplikuje, keďže je vo forme guličky roll-on.

Rescue Gel je koncentrovaný bylinný pomocník. 

Bol špeciálne vyrobený a namiešaný tak, aby bojoval s problémami ako bolestivé svaly, kĺby či reumatické ťažkosti. 

Stačí ho aplikovať priamo na postihnuté miesto.

Aké bylinky obsahuje?

Diablov pazúr, gáfor - vysoko cenené pre svoje protizápalové vlastnosti, pomáhajú mierniť opuchy a reumatické ťažkosti, uvoľniť svalstvo, postupne znecitlivie bolestivé miesta, ich pôsobenie je osviežujúci a ukľudňujúci.

Arnica montana - okrem významného účinku v boji so zápalmi sa odporúča pri vyvrtnutiach, krvných podliatinách a pomliaždeninách.

Mentol, šalvia - zmierňujú únavu, osviežujú.

Rozmarín - podporuje prekrvenie pokožky a urýchľuje tak priebeh zápalového procesu, vhodný pri natiahnutých svalov, pri reumatizme.

Aloe Vera, olivový olej, harmanček - upokojujú podráždenú pokožku, zanechávajú ju zamatovo jemnú.

Sila všetkých týchto bylín v praktickom cestovnom balení Roll-on umožňuje rýchlu a jednoduchú aplikáciu. Stačí guličkou potrieť problémové miesto a vmasírovať. Úľava sa dostaví v priebehu niekoľkých minút. Gél nemastí a nešpiní oblečenie.