Biiolitabs NEW - čierny cesnak na tlak

Biiolitabs NEW obsahuje fermentovaný extrakt z cesnaku ABG10+ (Aged Black Garlic) označovaný za cesnakový extrakt novej generácie - "čierny" cesnak. Je obohatený o vitamíny B6, B12 a kyselinu listovú (forma Quatrefolic®), ktoré podporujú krvotvorbu a starajú sa o činnosť nervovej a imunitnej sústavy. Produkt je bez zápachu a bez chuti, obsahuje bioaktívnu zložku S-allylcysteín.

Cesnak má 100% španielsky pôvod, nie je geneticky upravovaný, obsahuje bioaktívnu zložku S-allylcysteín. Denná dávka je efektívna a zodpovedá množstvu používanému v štúdiách. Má ochranný účinok na srdcovo-cievny systém.

Cesnak (Allium sativum) je súčasťou starostlivosti o srdce, cievy, imunitu, má kladný vplyv na cholesterol alebo optimálnu hladinu cukru v krvi. Pôsobí ako antioxidant, je prospešný pre dýchací systém, činnosť pečene, duševnú pohodu.

Vitamín B6 má kladný vplyv na metabolizmus homocysteínu, prispieva k regulácii hormonálnej aktivity.

Vitamín B12 prispieva k normálnej činnosti nervovej a imunitnej sústavy, k tvorbe červených krviniek, pomáha zmierniť únavu.

Kyselina listová podporuje krvotvorbu, je prospešná pre imunitu, pre metabolizmus homocysteínu. Jej forma QUATREFOLIC® je biologicky účinnejšia a v organizme má lepšiu využiteľnosť. 

Zloženie: 1 tabl.: ABG10+ extrakt z čierneho cesnaku, protihrudkujúce látky: mikrokryštalická celulóza, horečnaté soli mastných kys., oxid kremičitý; kukuričný škrob, pyridoxín hydrochlorid, Quatrefolic® - glukosamínová soľ kys.(6S)-5-metyltetrahydrolistové, metylkobalamín. NEOBSAHUJE laktózu, lepok, kvasnice a sladidlá. Vhodný pre vegánov.

Obsah účinných látok: v 1 tabl. (% dopor. RHP): 250 mg extr. z čierneho cesnaku, v tom 250 μg S-allylcysteínu, 1,4 mg vit. B6 (100%), 200 µg kys. listová (100%), 2,5 µg vit. B12 (100%).

Balenie: 60 tabliet/30 g

Dávkovanie: 1 tableta denne
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia

Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland 

37,00 €