Nekonečný diár pre dušu

Predstavujeme Vám unikátny Nekonečný diár pre dušu. Vytvorila ho Andrea Matúšeková, ktorá sama pred rokmi prekonala rakovinu, sama si prešla tou tŕnistou a neistou cestou. Vie, aké to je zložité obdobie a ako veľmi dostane zabrať i naša psychika.  Chce sa  s vami podeliť o kus jej života, o jej myšlienky,  poznania, čo pomáha a akým smerom sa uberať.

Verí, že diár pomôže, ľudí podporí, povzbudí, dodá odvahu zvládať všetko s ľahkosťou a taktiež ich pozitívne prekvapí s dostatočným počtom strán a možnosťou si zapisovať všetko, čo bude mať človek na srdiečku. 

V diári nájdete tipy, ako si zlepšiť vzťahy v rodine, ako sa nevzdávať, ako ísť za svojimi snami a túžbami. Zisk z predaja bude venovaný na podporu onkologických pacientov, na ich psychohygienu, na to, aby sa lepšie vedeli nastaviť na samotnú liečbu, pretože už nastavenie myslenia má veľký vplyv na liečbu. Spravíte si radosť nielen vy, či vašim blízkym, priateľom, kolegom v práci, ale i tým, ktorí si prechádzajú momentálne jedným z najťažších ochorením, ktoré môže človeka postihnúť - onkologickým ochorením. 

Verte, ak si zakúpite tento Nekonečný diár pre dušu, budete jediná na okolí, ktorá ho má. Nikde inde taký istý nekúpite. Prosím vás, spravte radosť sebe, či blízkym, je to i krásny darček k narodeninám, Vianociam, či len tak. ~A spravte radosť ďalším, ktorí čakajú na moju a Vašu pomoc. ~Nikdy nevieme, kedy sa my sami neocitneme znovu na druhej strane, na strane ľudí, ktorí práve prežívajú ťažké ochorenie.  

12,00 €