SÚŤAŽ

.............................................

Výherca Vianočného balíčka

Výhercom súťaže sa stáva Miroslav Sedláček

GRATULUJEME.

Aloe Lips - balzam na pery upokojuje, vyhladzuje a zvlhčuje popraskané a suché pery a napomáha pri prevencii herpesu. Upokojujúce vlastnosti aloe vera, jojobového oleja a včelieho vosku sú ideálne pre starostlivosť o pery počas celého roka.

Forever Hand Sanitizer - antibakteriálny gel na ruky je navrhnutý tak, aby zničil 99,99% baktérií. Hydratačná formula obsahuje upokojujúci aloe vera gél spolu s pozitívnymi účinkami medu. Forever Hand Sanitizer má ideálnu veľkosť, aby ste ho mohli mať poruke kdekoľvek a kedykoľvek.

Pravidlá súťaže:

1. Usporiadateľom súťaže je www.vitaminex.sk
2. Účastníkom súťaže sa stáva každý návštevník serverov www.vitaminex.sk starší ako osemnásť rokov, ktorý akceptuje pravidlá súťaže.
3. Súťaž trvá od 27.11.2016 do 9.12. 2016
4. Určenie výhercu prebehne 9.12.2016.
6. Výherca bude o výhre informovaný elektronickou poštou.
7. Každý súťažiaci dáva svoj ​​súhlas so zverejnením svojho mena a priezviska na listine výhercov, ktorá bude zverejnená na internetovej stránky www.vitaminex.sk
8. Účastník súťaže týmto poskytuje súhlas, aby sa jeho e​​-mailová adresu spracovávala pre marketingové účely, teda za účelom zasielania obchodných ponúk a služieb. Súhlas je poskytovaný na dobu neurčitú. Z odberu je možné kedykoľvek a jednoducho sa odhlásiť.