Jedzte, pite, chudnite

Ebook o zdravej strave a krásnej  postave

Som mama 3 detí, chodím do práce a popri tom aj podnikám. Našťastie mám úžasného manžela, s ktorým si navzájom pomáhame, a tak stíhame všetko. Nie som žiadna modelka ani fitneska, nestíham ísť 5x do týždňa cvičiť do fitka, a tak som sa snažila zostaviť taký plán, ktorý naozaj môže stíhať každá zaneprázdnená mamička, žena, ale program je vhodný aj pre mužov. Tipy na jedlá a recepty som vyberala jednoduché, aby ste si ich mohli pripraviť rýchlo, aby boli chutné a aby ste si ich mohli so sebou nosiť aj do práce.

Verím, že vám táto moja knižka pomôže dostať sa do formy, aby ste bola spokojná so svojou postavou, aby ste netrpela hladom a aby sa vám za vysnívanou postavou kráčalo čo najľahšie. Sú to rady zo života, fungujúce a použiteľné. V receptoch nie sú žiadne exotické ingrediencie a ani extra finančne náročné.

Chcem si objednať Ebook

Čo v knižke nájdete?

  • Podrobný a zároveň jednoduchý návod k zdravému stravovaniu.
  • Rady, ako naštartovať metabolizmus.
  • Inštrukcie krok po kroku k vylepšeniu vašej postavy.
  • Chutné recepty, ktoré vás presvedčia, že zdravé stravovanie nie je veda.
  • Jednoduché recepty, ktoré zvládne aj začiatočník.
  • Rýchle recepty, ktoré vám nezaberú veľa času na prípravu.
  • Knižka je plná praktických rád zo života. Žiadna nudná zdĺhavá teória.

Povedali o knižke


Lucy Popovcová

"Od prvej chvíle som sa do knihy úplne zahĺbila a nemohla sa od nej odtrhnúť. Naozaj je to také jednoduché dostať sa k svojej vysnívanej postave?? Kroky vedúce k tejto zmene sú zároveň silne motivujúce, takže sa už neviem dočkať kedy sa zbavím tej svojej závislosti na cukre. Recepty sú úžasne, jednoduché z voľne dostupných surovín. Nepôsobia na mňa tak, že si niečo odriekam, práve naopak sú chuťovo veľmi bohaté a niekedy sa pristihnem, že sa neviem dočkať kedy prídem domov a uvarím si niečo. Na prípravu sú rýchle a pritom je to delikatesa...MŇAM."

Elenka Beťková

"Knižka je napísaná veľmi pekne, stručne a hlavne výstižne. Myslím si, že ju pochopí každý, kto chce niečo dosiahnuť v živote a začať so sebou a pre seba niečo robiť. Sú tam super recepty pre každodennú inšpiráciu, kto nevie ako sa zdravo stravovať. Všetko to začína motiváciou, aby sme mali radi opäť svoje telo.“

Lucia Rusiňáková


"Knižku som prečítala jedným dychom. Úvodné rady a tipy pre zdravé stravovanie som veľmi ocenila. Všetko zhrnuté na jednom mieste, stručné, výstižné a prehľadné. Získala som pocit, že zdravo sa stravovať a chudnúť je vlastne tá najjednoduchšia vec, a to je veľmi motivujúce. Recepty sú na prípravu nenáročné, suroviny v nich vyvážené, už sa teším, ako ich po jednom vyskúšam. Najedzte sa aj vy do plaviek. Dobrú chuť."

Janka Lauková


"Mala som možnosť odskúšať už pár receptov z knižky. Keďže som nikdy neverila zdravým jedlám a dokonca, ani ich nebodaj dobrej chuti, recepty z tejto knižky ma presvedčili o opaku. Mňam!!! Zdravo, chutne a dokonca aj finančne nenáročne sa najesť, to sa len tak nevidí. Len a len odporúčam!!!.“

CHCEM SI KNIŽKU OBJEDNAŤ