Liposomal caps C - lipozomálny vitamín C

LIMITOVANÁ AKCIA NA PÁR KUSOV

Lipozomálny vitamín C s vynikajúcou dostupnosťou.

Pre všetkých, ktorí chcú podporiť svoju imunitu, potrebujú sa pripraviť na náročné obdobie /pred operáciou, pred stresom, napr.skúšky/ alebo jednoducho chcú byť zdraví, silní a odolní.

Tiež vhodné pre tých, ktorí nemôžu absolvovať vysokodávkovú liečbu infúznym vitamínom C a tiež ako doplnok k infúznej liečbe vitamínom C.

Lipozomálna technológia je moderná technológia, pomocou ktorej je možné dôležité účinné látky dodať v dostatočnom množstve priamo k príslušným orgánom, a tak zvýšiť ich biologickú dostupnosť. Táto technológia umožňuje cielený transport vnútri organizmu. Jej názov je odvodený od lipozómov. Lipozómy sú tvarom guľôčky ohraničené fosfolipidovou dvojvrstvou a naplnené tekutinou. Lipozomálne guľôčky možno efektívne naplniť dôležitými účinnými látkami (napr. aj vitamínom C), pretože vonkajšia fosfolipidová vrstva dokáže obsah guľôčky ochrániť a dopraviť ho v rámci organizmu cielene k tým bunkám, ktoré ho naozaj potrebujú. 

Vitamín C je organizmus schopný vstrebávať z čreva do krvnej plazmy len v obmedzenej miere, takže prebytočné množstvo, ktoré sa po perorálnom požití (prehltnutie) nedokáže vstrebať, sa v priebehu niekoľkých hodín vylúči stolicou. Vďaka lipozomálnej forme je možné podať nižšiu dávku vitamínu C a získať z nej viac.

LipoCcaps lipozomálny vitamín C, ktorý je potrebný v ľudskom organizme k činnostiam ako:

• normálna funkcia imunitného systému • ochrana buniek proti oxidačnému stresu (antioxidant) • zníženie miery únavy a vyčerpania • normálne fungovanie nervového systému • udržiavanie normálnych psychických funkcií • normálne procesy energetického metabolizmu • normálna tvorba kolagénu (dôležitý pre hojenie a pevnosť tkanív ako sú cievy, chrupavky, kosti, koža, vlasy)

Odporúčané dávkovanie:

Dospelí: 2-4 kapsuly denne

Deti staršie ako 6 rokov: 1-2 kapsuly denne

V 1 kapsulke sa nachádza 400 mg vitamínu C 

Balenie: 100 kapsúl

Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia

Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

29,90 € 39,00 €