Podporná a doplnková liečba
Prevencia je vždy jednoduchšia a lacnejšia ako liečba

Selén je minerál, ktorý oproti ostatným známejším minerálom a vitamínom ostáva v pozadí, napriek tomu, že je životne dôležitý pre naše telo. Je súčasťou rôznych dôležitých metabolických procesov v organizme človeka a telo bez neho nemôže fungovať.

Pomoc druhým by mala byť samozrejmosťou. V tejto náročnej dobe, kedy viac hľadíme na financie ako na ľudí, snáď ešte viac ako kedykoľvek predtým je cítiť potrebu šíriť dobro a ľudskosť. Aby sa svet úplne nezdivočel, aby láska a spolupatričnosť nevymreli.

Certifikát

20.09.2017

Stále sa vzdelávame, aby sme našim pacientom poskytovali tie najkvalitnejšie služby.
Certifikát z medzinárodnej konferencie o liečbe vysokodávkovým vitamínom C.

Aj keď sa na nás ešte stále usmievajú takéto slnečnice, útok jesenných infekcií sa nezadržateľne blíži. Nedajte im tento rok príležitosť zaútočiť na vás v plnej sile.

Histamín je jeden z mediátorov pri zápaloch a je významne zapojený pri procesoch alergie, infekciách a tiež pri nádorových ochoreniach. Významne zvýšené hladiny histamínu sú zodpovedné za mnohé príznaky - opuchy, začervenanie, svrbenie, zvýšenú sekréciu hlienov, zúženie dýchacích ciest, zvýšenú sekréciu žalúdočných štiav, vracanie, hnačky.

Vitamín D patrí k vitamínom rozpustným v tukoch.
Je životne dôležitý, avšak v súčasnej dobe pozorujeme v ambulanciách, že mnoho ľudí má zníženú hladinu tohto vitamínu.

Pravidelne ju majú kaderníčky, lekári, automechanici, pracovníci v chemickom priemysle a mnoho ďalších. Stačí doma poumývať napríklad okná, zabudnúť si dať ochranné rukavice a problém je na svete tiež. Chcete mať opäť pokožku jemnú ako bábätko?