Podporná a doplnková liečba
Prevencia je vždy jednoduchšia a lacnejšia ako liečba

Certifikát

20.09.2017

Stále sa vzdelávame, aby sme našim pacientom poskytovali tie najkvalitnejšie služby.
Certifikát z medzinárodnej konferencie o liečbe vysokodávkovým vitamínom C.

Aj keď sa na nás ešte stále usmievajú takéto slnečnice, útok jesenných infekcií sa nezadržateľne blíži. Nedajte im tento rok príležitosť zaútočiť na vás v plnej sile.

Histamín je jeden z mediátorov pri zápaloch a je významne zapojený pri procesoch alergie, infekciách a tiež pri nádorových ochoreniach. Významne zvýšené hladiny histamínu sú zodpovedné za mnohé príznaky - opuchy, začervenanie, svrbenie, zvýšenú sekréciu hlienov, zúženie dýchacích ciest, zvýšenú sekréciu žalúdočných štiav, vracanie, hnačky.

Vitamín D patrí k vitamínom rozpustným v tukoch.
Je životne dôležitý, avšak v súčasnej dobe pozorujeme v ambulanciách, že mnoho ľudí má zníženú hladinu tohto vitamínu.

Pravidelne ju majú kaderníčky, lekári, automechanici, pracovníci v chemickom priemysle a mnoho ďalších. Stačí doma poumývať napríklad okná, zabudnúť si dať ochranné rukavice a problém je na svete tiež. Chcete mať opäť pokožku jemnú ako bábätko?

Chronická únava je súbor príznakov, ktoré môžu mať rôzne príčiny a tiež rôzne následky. Postihuje častejšie ženy a prejavuje sa ako hovorí aj názov, únavou, vyčerpaním. Veľakrát sa rozvíja pozvoľne, nenápadne, až sa stane každodennou súčasťou života a znižuje jeho kvalitu.

Probiotiká patria k ďalším doplnkom výživy, o ktorých ľudia vedia, sú nimi prevŕtané reklamy, ale málokto naozaj vie, prečo sú probiotiká pre naše zdravie dôležité.

Ginkgo biloba alebo Ginkgo dvojlaločné je najstarší strom na svete. Obsahuje látky, aké nemá žiadna iná rastlina. Má liečivé účinky, o ktorých musíte vedieť.

Cesnak 

08.11.2016

Dajte si denne strúčik cesnaku. Nebojte sa štipľavej chuti ani zápachu. Jeho účinky totiž stoja za to.

Aloe vera je unikátne tým, že v ľudskom organizme upravuje imunitu. Tú oslabenú posilňuje a vystupňovanú, ktorá býva často v podobe alergií a napríklad astmy, utlmuje.

Vitamín C pravdevdepodobne všetci poznáte. Je našim pomocníkom pri mnohých zdravotných ťažkostiach. Avšak vedeli ste, že na to, aby sme z neho vedeli vyťažiť maximum a mohli si pomôcť aj pri vážnych diagnózach, je potrebné ho aplikovať vnútrožilovo? Sme veľmi radi, že vám môžeme ponúknuť rozhovor s odborníčkou MUDr. Adelou Englerovou.